PROGRAMING – ANEB JAK SPRÁVNĚ PSÁT TRÉNINKOVÉ PLÁNY

Na toto téma se dá popsat stovka stránek. Existuje nespočet názorů jaký je ten nejlepší způsob. My se podíváme na ty nejčastěji používané, jak pro sportovce a různé sporty, tak pro klasické klienty, kteří chtějí zhubnout, nabrat svaly apod.

Co konkrétněji projdeme:

  • Základní periodizace a modely,
  • jak si vybrat podle sportu a klienta
  • základní parametry pro nastavení tréninku – cviky, serie, opakování
  • praktické ukázky a psaní tréninkových plánů

Základy periodizace se probírají na workshopu silová a kondiční příprava 101. Každopádně není povinné mít workshop splnění pro účast na tomto semináři. Měli byste ale základy periodizace znát. Během celého semináře bude hodinová pauza na oběd. Po účasti na kurzu každý dostane certifikát.

Na konci semináře každý obdrží certifikát.

Workshop povede Tomáš Bartoš

Jsem zakladatel a majitel Barbar gym a spolumajitel Barbar gym & therapy. Díky odchodu z komerčního fitka do svého jsem měl možnost za posledních 10 let odtrénovat velké množství normálních lidi, kteří se chtějí hýbat, sportovce z různých úrovní, sportovní týmy a podílet se na rehabilitačních cvičeních po různých typech zranění.  Neustále se vzdělávám a snažím se hledat a používat nové lepší metody, jak pomáhat všem klientům k dosažení jejich cílů. Více info o mně najdete na http://barbargym.cz/treneri-karlin/

KDE: Slévačská 36 190 00 Praha – Hloubětín (Barbar gym & therapy)

KDY: 12.května 2018 od 9:00 – 18:00

CENA: do 20. února zvýhodněná cena 1900kč poté platí plná cena 2400kč – oběd není zahrnut. Klienti Barbar gym a Barbar gym & therapy platí 10% sleva.

REGISTRACE:  Google formulář (po registraci obdržíte emailem bankovní spojení pro zaplacení ceny semináře). Pro jakékoliv dotazy neváhejte napsat na tomas@barbargym.cz