Vědecky a zkušenostmi podložený seminář
"Jak na stravování a trénink"

Doba internetu nahrává do karet různým „fitness guruům“, kteří kolem sebe šíří revoluční teorie v podobě speciálních diet a cviků. Některé jsou tak bláznivé, že z nich i zkušeným trenérům jde hlava kolem. Tyto zavádějící informace nejenže nepomáhají, ale mohou i uškodit. 

Cílem semináře je představit vědecky ověřené a za roky trénování vyzkoušené praktiky stravování a cvičení. A to pořádně do hloubky.

 

Co se konkrétně dozvíte:

  • Rozdělení a důležitost makroživin pro lidské tělo.
  • Nejčastější mýty o hubnutí, budování svalů a síly.
  • Jak zvolit cviky a jejich intenzitu podle vlastních cílů.
  • Výhody i nevýhody aerobního cvičení.
  • Jak sestavit trénink pro hubnutí a nabírání svalů.
  • Jak počítat kalorie a je to vůbec třeba?
  • Jídelníček – co jíst a kdy nejen v den tréninku.

Seminář bude probíhat celý den s hodinovou pauzou na oběd. Je určený primárně pro laickou veřejnost se zájem o dlouhodobé cvičení. Témata však probereme důkladně, na své si tedy přijdou i odborníci.

Na konci semináře každý obdrží certifikát.

Workshop povede Tomáš Bartoš

Jsem zakladatel a majitel Barbar gym a spolumajitel Barbar gym & therapy. Díky odchodu z komerčního fitka do svého jsem měl možnost za posledních 10 let odtrénovat velké množství normálních lidi, kteří se chtějí hýbat, sportovce z různých úrovní, sportovní týmy a podílet se na rehabilitačních cvičeních po různých typech zranění.  Neustále se vzdělávám a snažím se hledat a používat nové lepší metody, jak pomáhat všem klientům k dosažení jejich cílů. Více info o mně najdete na http://barbargym.cz/treneri-karlin/

KDE: Slévačská 36 190 00 Praha – Hloubětín (Barbar gym & therapy)

KDY: 28. dubna 2018 od 9:00 – 18:00

CENA: do 10. února zvýhodněná cena 1000 Kč, poté platí plná cena 1500 Kč – oběd není zahrnut. Klienti Barbar gym a Barbar gym & therapy platí 10% sleva.

REGISTRACE: Google formulář (po registraci obdržíte emailem bankovní spojení pro zaplacení ceny semináře). Pro jakékoliv dotazy neváhejte napsat na tomas@barbargym.cz