Individuální trénink

Celý čas je věnován jen Vám – od začátku až do konce. I díky tomu má tento typ tréninku obrovskou výhodu pro lidi co mají víc zdravotních potíží, dávají se do kupy po těžších zraněních, mají dysbalance a velmi špatně fungující střed těla, motorické problémy nebo prostě neradi fungují v kolektivu 🙂 Během tréninku je čas a prostor na to dělat různé testy, screening těla a pohybu či konzultovat stravování.

V rámci tréninku 1 na 1ho je konzultace stravování v ceně.

Semi-privátní trénink

Je podle mě nejlepší typ jak trénovat. Obsahuje výhody ze skupinového cvičení a s tréninků 1 na 1ho. Na tréninku jsou maximálně 4 lidi. Což umožňuje, aby měl každý svůj individuální trénink podle vlastních potřeb a z pohledu trenéra zase byl dostatek času vše sledovat, opravovat a mít jistotu, že technika cviků je v pořádku. K tomu, ale i tak přičteme větší motivaci, kamarádství a další výhody skupinových tréninků. 

Skupinový trénink

Vedu také skupinové tréninky. Jsou maximálně pro 8 lidí a i tak pro ně používám svojí metodu periodizace tréninku. Narozdíl od tréninku výše je však trénink pro všechny stejný. Díky malému počtu lidí je stále možnost trénink upravit při sádře na ruce, těhotenství apod. Ale samozřejmě není čas každému trénink připravit na míru. Na to jsou výše zmíněné možnosti. Více informací najdete na www.barbargym.cz